Producători

Newsletter

Patch Cord FO, SC-SC, 7M Single Mode, Double Fiber Afisare la marime maxima

Patch Cord FO, SC-SC, 7M Single Mode, Double Fiber

Patch Cord FO, SC-SC, 7M Single Mode, Double Fiber

Mai multe detalii

PCFO7MSMDW

Disponibilitate: Acest produs nu mai este in stoc


Notify me when available

0,00 lei cu TVA

Adaugare in cos

Insertion Loss <=0.3dB(Max.)
Return Loss: 
>=45dB (PC Polishing)
>=55dB (UPC Polishing)
>=60dB (APC Polishing)
Durability (500 matings):<=0.2dB increase(Max.)
Operating temperature:-20°C ~ +75°C.
Storage temperature:-40°C ~ +75°C.

No customer comments for the moment.

Write your review

Patch Cord FO, SC-SC, 7M Single Mode, Double Fiber

Patch Cord FO, SC-SC, 7M Single Mode, Double Fiber

Patch Cord FO, SC-SC, 7M Single Mode, Double Fiber

Write your review